Informacja prasowa25 stycznia 2019, WarszawaKażdego roku na całym świecie zużywa się ogromne ilości papierowych kubków. Z każdą aromatyczną kawą czy smakowitą herbatą kupioną w jednorazowym opakowaniu tony odpadów ros
ENERGA otwiera pierwsze ekologiczne Biuro Obsługi Klienta. Do jego modernizacji i wyposażenia zostały użyte przyjazne środowisku materiały. Wkrótce w innych miastach powstaną kolejne takie placówki. Grupa ENERGA to największ
Międzynarodowy zespół naukowców pod przewodnictwem czeskiego Uniwersytetu Masaryka opracował nową metodę poprawy charakterystyki funkcjonalnej enzymów. Beneficjenci tego odkrycia to podmioty branży medycznej, chemicznej oraz s
Kompleks biurowy Eurocentrum w Al. Jerozolimskich w Warszawie będzie maksymalnie wodo- i energooszczędny. Dzięki wykorzystaniu wody deszczowej do spłukiwania toalet czy powietrza z zewnątrz do schładzania powietrza wewnątrz, kos
Agencja reklamowa GreyTree z początkiem września rozpoczyna kolejne projekty dla branży farmaceutycznej, część nowych realizacji będzie wspierana przez Michała Galubińskiego, creative designera z wieloletnim doświadczeniem na
22 marca 2013 r. Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. zawarł umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o współpracę przy współfinansowaniu przedsięwzięć w ramach programu ?Efektywne wykorzystanie
„Słoneczne” ciepło dzięki aluminiumObecnie tak bardzo brakuje nam promieni słońca. Dlatego warto zakupić grzejnik, który wytwarza ciepło zbliżone do promieniowania słonecznego. Dzięki zastosowaniu w nim płyty promieniu
Z przyczyn technicznych Serinus Energy zawiesiła prace nad odwiertem Luba-1 w Brunei. Po osiągnięciu głębokości 1.720 metrów dolny zestaw przewodu wiertniczego utknął w odwiercie, w konsekwencji czego Spółka zdecydowała o
Elektrociepłownia Tychy z Grupy TAURON zawarła umowę z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na dofinansowanie projektu ograniczenia emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację bloku ciepłowniczego. W ram
Dbanie o planetę – tego powinniśmy uczyć się od małego„Uczniowskie Ekonawyki” oraz „Czysta Ziemia: ekodedektywi na tropie domowych nawyków” to dwa projekty przygotowane dla uczniów szkół podstawowych przez Fundację